TürkuazBG LTD

Ziyaretçi

13 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Bulgaristan vatandaşlığı başvuruları için hiç bir engel yok, Bulgaristan'daki tüm resmi kurumlar çalışıyor. * Bulgaristan'da vatandaşlık işlemleri için tek güveneceğiniz şirket, T.C. Sofya Büyükelçiliği tarafından referansı olan TürkuazBG LTD şirketidir. * Bizleri tercih etmeniz ve piyasadaki dolandırıcıların tezgahına düşmemeniz tavsiye edilir! * Tüm ayıntıları ve fiyatlarımızı VATANDAŞLIK bölümünde görmeniz mümkün. * Whatsapp. Viber ve Telefon üzerinden sıcak hattımız: 00 359 888 573 127

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yarışması

Türkiye Cumhuriyeti Sofya Büyükelçiliği, Burgaz ve Filibe Başkonsolosluklarımızla birlikte "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” vesilesiyle Bulgaristan’daki çocuklarımıza yönelik bir resim yarışması düzenlemektedir.Yarışmaya 3-15 yaş aralığındaki bütün çocuklar katılabilecek olup, adaylar, beş farklı kategoride (3-5; 5-7; 7-9; 9-13; 13-15 yaş) değerlendirilecek resimler için arzu ettikleri herhangi bir konuyu seçebileceklerdir.

Adayların, yaptıkları resimlerin fotoğraf makinesi veya cep telefonuyla çekecekleri fotoğraflarını,

- Ad ve soyad,

- Yaş

- Telefon numarası

- Adres

bilgileriyle birlikte 20 Nisan 2021 tarihine kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri beklenmektedir. Bu tarihten sonra iletilecek resimler değerlendirmeye alınamayacaktır.

Eseriyle birlikte isim ve iletişim bilgilerini iletmeyen veya eksik ileten adaylarla iletişimde zorluk yaşanacağı için, bu adayların eserleri değerlendirmeye alınamayacaktır. Bu itibarla bu bilgilerinin eserlerle birlikte eksiksiz ve okunaklı şekilde iletilmesi gerekmektedir.

Yarışmada her kategoride ilk beşe giren çocuklarımıza çok güzel hediyelerimiz olacak.

Haydi çocuklar! /Kaynak: T.C. Sofya Büyükelçiliği/


Copyright © 2014. All Rights Reserved.