TürkuazBG LTD

Ziyaretçi

10 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

T. C. Sofya Elçiliği tarafından referansı olan TürkuazBG LTD şirketi, taleplerin giderek arttığı Kokartlı Rebberlik ve Bulgaristan Vatandaşlığı alanlarında hizmet vermeyi sürdürüyor * Whatsapp, Viber ve Telefon üzerinden sıcak hattımız: 00 359 888 573 127 * Bulgar Merkez Bankası tarafindan açıklanan Döviz Kurları: 1 € =1.95 BGN; 1 $ =1.81 BGN; 1 £ =2.31 BGN, 100 ₺= 5,60 BGN

ŞİRKET KAYDI VE TEMSİLCİLİK AÇMA

BULGARİSTAN’DA ŞİRKET KURMA

1. Şirket kuracak kişinin/kişilerin Türkiye'deki Bulgaristan Konsoloslukları'nın birisinden normal giriş için "C" vizesi alıp Bulgaristan'a gelmesi/gelmeleri veya vekalet vermesi/vermeleri gerekir. Türkiye'den başka bir evrak veya belge getirmelerine gerek yoktur.

2. Ltd. şirketi kurmak için sermayesi en az 2 Bulgar levası veya 1 Avro'dur. Şirket kuruluşu için tüm evraklar şirketimiz tarafından hazırlanır.

3. Şirketin A'dan Z'ye kuruluşu için ücret ve İştigal konusu belgesinin Türkçe'ye tercümesi de dahil olmak üzere, 1500 Avro / 3000 BGN masraf gerekir.  

4.  T. C. uyruklu vatandaş olmanız halde, oturum  başvurusunda bulunmanız için 10

Bulgaristan vatandaşına sözleşmeli iş sağlamanız gerekir.    

BULGARİSTAN'DA TEMSİLCİLİK AÇMA

1. Temsilcilik açacak kişinin/kişilerin Türkiye'de faal halde olan A.Ş. veya LTD. şirketinin olması şarttır. Genelde tüm işlemler kişinin/kişilerin vekalet vermesiyle halledilir.

2. Temsilcilik açmak için Türkiye Cumhuriyeti'nden istenilen tüm evrakların tercümesi ve tasdik işlemleri TürkuazBG LTD. şirketi tarafından yapılır.

3. Temsilcilik açma maaliyeti 1500  Avro / 3000 BGN'dir.  

4. Çok kısa bir zamanda oturum almanız mümkündür,

NOT:Fiyatlar sabittir, tartışılmaz! Şirket/temsilcilik kaydı ve V.D. No: çıktığı andan itibaren tüm diğer hizmetlerimiz ücretlidir!    

ÖDEME: Verdiğimiz hizmet için gerekli ücret,  WEB sitemizin İLETİŞİM BİLGİLERİ sayfasında yer alan TürkuazBG LTD Şti.'nin banka hesap numarasına önceden yatırılır ve fatura verilir. Havale için bankan aldığı komisyon ücreti tamamiyle müşteriye aittir ve asla TürkuazBG LTD Şti. tarafından karşılanmaz/üstlenilmez/paylaşılmaz!

 


Copyright © 2014. All Rights Reserved.