TürkuazBG LTD

Ziyaretçi

7 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

* Bulgaristan'da vatandaşlık işlemleri için tek güveneceğiniz şirket, T.C. Sofya Büyükelçiliği tarafından referansı olan TürkuazBG LTD şirketidir. * Bizleri tercih etmeniz ve piyasadaki dolandırıcıların tezgahına düşmemeniz tavsiye edilir! * Tüm ayıntıları ve fiyatlarımızı VATANDAŞLIK bölümünde görmeniz mümkün. * Whatsapp. Viber ve Telefon üzerinden sıcak hattımız: 00 359 888 573 127

BULGARİSTAN'DA EMLAKÇILIK

TürkuazBG LTD Şti., Başkent Sofya ve Bulgaristan genelinde satılık emlak, arsa, arazi, ayrıca kiralık ofis, depo, lokanta, kafeterya bulmada Sizlere yardim elini uzatır. Özellikle Bulgaristan'a yatırım veya, şirket kurma veya geçici ikamet amacıyla gelen Türkiye'li ve Batı Avrupa'lı iş insanları ilk aşamada emlak ve kira bulma konusunda büyük sıkıntı çekerler. Bulgaristan'a yeni gelen iş insanlarının en büyük eksikliği, buradaki kuralları bilmemelerinden kaynaklanır. Örneğin bir konut için sıradan bir Bulgaristan vatandaşı 1000 Bulgar levası, yabancı uyruklu vatandaş ise 1000 Euro ödemeye dayatılır. Yani çifte standart uygulanır. Oysa 1 Euro 1.95 Bulgar levası değerindedir. Genelde ofis veya konut arayan Türkiye'li ve Batı Avrupa'lı iş insanları Kira kontratını imzalarken Yeminli Tercüman kullanmaya yaklaşmazlar ve hiç farkına bile varmaksızın buradaki aracı emlakçı şirketlerin veya mülk sahibinin tuzağına düşerler. Ve böylece kira ücreti her ay ve her yıl yükselir. TürkuazBG LTD Şti. emlak ve kira bulmanızda Sizlere yardımcı olur. Ve ilk ay için ödeyeceğiniz kira miktarından sadece %50, emlak veya arazi satın aldığınızda da sadece %5 bir pay alır. İşi garantiye almak ve Kira kontratında ilgili süre için ödenen kira ücretinde değişiklik yaşanmaması amacıyla Kira kontratı ayrıca Noter nezdinde tasdik edilir.      

 

ÖDEME: Verdiğimiz hizmet için gerekli ücret, WEB sitemizin İLETİŞİM BİLGİLERİ sayfasında yer alan TürkuazBG LTD Şti.'ninbanka hesap numarasına önceden yatırılır ve fatura verilir. Havale için bankanın aldığı komisyon ücreti tamamiyle müşteriye aittir ve asla TürkuazBG LTD Şti. tarafından karşılanmaz/üstlenilmez/paylaşılmaz!


Copyright © 2014. All Rights Reserved.