TürkuazBG LTD

Ziyaretçi

9 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

T. C. Sofya Elçiliği tarafından referansı olan TürkuazBG LTD şirketi, taleplerin giderek arttığı Kokartlı Rebberlik ve Bulgaristan Vatandaşlığı alanlarında hizmet vermeyi sürdürüyor * Whatsapp, Viber ve Telefon üzerinden sıcak hattımız: 00 359 888 573 127 * Bulgar Merkez Bankası tarafindan açıklanan Döviz Kurları: 1 € =1.95 BGN; 1 $ =1.81 BGN; 1 £ =2.31 BGN, 100 ₺= 5,60 BGN

PAZARLAMA

Piyasanın araştırılması genelde pazarlamanın önemli bir kısmını oluşturmaktadır. TürkuazBG LTD Şti., yatırım, iş, eğitim, tarım, sanayi, istihdam ve turizm alanlarında Bulgaristan'daki mal ve hizmet piyasasının araştırılmasında Sizlere yardım elini uzatmaktadır. Dünya deneyimi, başarılı girişimcilerin ve işadamların, ayrıca köşeye dönen insanların, tüm enerjisini ve bilgisini ana iş veya faaliyet üzerine odakladıklarını, diğer tüm konularda ise pazarlama hizmetlerinden yararlandıklarını gösteriyor. Sizin için yabancı ve zoraki bir dil üzerinden epey zaman alıcı yüzlerce sayfayı gözden geçirmeniz yerine, bize bu konuda somut sorularınızı yöneltebilirsiniz. Bunun sonucunda Sizler için ilgi odağı oluşturan Bulgaristan Cumhuriyeti'ndeki şirketlerin tam ve somut adresleri, telefon ve faks numaraları, web siteleri, elektronik posta adresleri, facebook ve skype bilgileri Size gönderilecektir.

 

ÖDEME: Verdiğimiz hizmet için gerekli ücret, WEB sitemizin İLETİŞİM BİLGİLERİ sayfasında yer alan TürkuazBG LTD Şti.'ninbanka hesap numarasına önceden yatırılır ve fatura verilir. Havale için bankanın aldığı komisyon ücreti tamamiyle müşteriye aittir ve asla TürkuazBG LTD Şti. tarafından karşılanmaz/üstlenilmez/paylaşılmaz!


Copyright © 2014. All Rights Reserved.