TürkuazBG LTD

Ziyaretçi

4 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

istan'da vatandaşlık işlemleri için tek güveneceğiniz şirket, T.C. Sofya Büyükelçiliği tarafından referansı olan TürkuazBG LTD şirketidir. * Bizleri tercih etmeniz ve piyasadaki dolandırıcıların tezgahına düşmemeniz tavsiye edilir * Tüm ayıntıları ve fiyatlarımızı VATANDAŞLIK bölümünde görmeniz mümkün * Whatsapp, Viber ve Telefon üzerinden sıcak hattımız: 00 359 888 573 127

REKLAM SLAYDI ÜCRETİ

Şirketimizin sitesi, aşağıda görüntülenen 240x170 piksel büyüklüğündeki slayt şeklinde banner hazırlayarak reklam vermeniz ve yayımlamanız olanağı sunmaktadır. Site Türkçe, Bulgarca, İngilizce ve Arapça olmak üzere toplam dört dilde hazırlanmıştır. Bizim müşterilerimiz sitemizi ziyaret ederek, Sizin muhtemel müşterileriniz de olabilir. Sakın bu fırsatı kaçırmayın ve cazip reklam fiyatlarımızdan yararlanınız.  Bunan yanısıra sitemiz 52 yabancı dili bilen ve konuşan internet  kullanıcıları tafarından  da ziyaret edilmektedir, lütfen bunu da gözden kaçırmayınız. 

REKLAM ÜCRETLERİMİZ: 

1 Aylık - 50 EU

3 Aylık - 130 EU

6 Aylık – 250 EU

9 Aylık - 380 EU

12 Aylık - 500 EU

 NOT: Reklam verme ücreti, WEB sitemizin Ana sayfasında yer alan TürkuazBG Şti.'nin banka hesap numarasına peşin yatırılır ve fatura verilir.

 


Copyright © 2014. All Rights Reserved.